Odwiedziło naszą stronę

Odwiedzających: 819397

Gościmy

Strona startowa
O firmie Drukuj Poleć znajomemu

     Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych "MIKST" Sp. z o.o. z siedziba w Węgrowie . Zaistnieliśmy na rynku w zmienionej formie prawnej - jako Spółka z o.o. w 1991 r. - w wyniku przekształceń Rejonu Dróg Publicznych. Nasze przedsiębiorstwo jest, więc w prostej linii spadkobiercą tradycji drogownictwa na Mazowszu. Siedziba Spółki znajduje się w Węgrowie przy ulicy Gdańskiej 69A, gdzie mieści się Zarząd Spółki oraz baza transportowo - warsztatowa. Ponadto nasze jednostki wykonawcze znajdują się w Suchodole (Wytwórnia Mas Bitumicznych, Wytwórnia betonu, Ciąg Kruszący).


      Poza działalnością podstawową, jaka jest budowa oraz utrzymanie dróg i mostów, Spółka prowadzi działalność handlową - sprzedaż paliw, części zamiennych do środków sprzętowo-transportowych oraz Stację Kontroli Pojazdów. Powyższe usługi świadczymy z myślą o zagwarantowaniu stanowisk pracy dla naszych długoletnich pracowników.


      Firma MIKST  to nie tylko maszyny i urządzenia, to przede wszystkim ludzie. Nasza kadra to kompetentni fachowcy z dużym doświadczeniem, którzy potrafią sprostać każdym wymaganiom postawionym przez inwestora.


     Jako przedsiębiorstwo drogowe możemy świadczyć kompleksowe usługi w zakresie budowy, utrzymania oraz remontów dróg i mostów. Produkujemy we własnym zakresie betony asfaltowe - nowoczesną w pełni zautomatyzowaną  i zapewniającą wysoką jakość produktów wytwórnią mas bitumicznych.

W 2005 roku zrealizowaliśmy największą w historii spółki inwestycję. Polegała ona na gruntownej modernizacji istniejącej wytwórni mas bitumicznych, poprzez zakupienie wytwórni mieszanek mineralno-asfaltowych o wydajności 160 Mg/h. Znaczną część uzyskanego zysku przeznaczamy na dalszy rozwój firmy. Wprowadzenie nowoczesnych metod rejestracji i przepływu informacji, jak również systemu zapewniającego podniesienie jakości wykonywanych usług ma na celu przygotowanie naszej firmy do funkcjonowania na europejskim rynku i stworzenie podstaw do dalszego dynamicznego rozwoju w nowych warunkach gospodarczych. 
 Większość robót realizujemy dla inwestorów budżetowych: administracji drogowej - drogi krajowe; samorządów wojewódzkich, powiatowych,  gminnych odpowiednio - drogi wojewódzkie, powiatowe, gminne.


      Dzięki zatrudnieniu wykwalifikowanych pracowników oraz zaangażowania kierownictwa w realizację zadań Spółka posiada ugruntowaną pozycję wśród inwestorów na terenie województwa mazowieckiego.


  


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
P.R.D-M. "MIKST" Sp. z o.o.